Bet at home promocje

Jaromír Jágr jest legendą, zgadzasz się? Nie tylko z powodu ogromnych umiejętności hokeja ale także zdolność nie tylko do wzięcia poważnie. Dzięki za Jaromir, humor jest jednym z najlepszych sportowców, takich jak szafran. Niedawno 44-letni napastnik Florida umieszczone na oficjalnym profilu Facebook filmu amatorskiego nagrania z redakcją, która odwzorowuje trzy ostatnie dni hokeja geniuszu.

I to było całkiem rudy trzy dni powinny być dodane.W nocy z piątku na sobotę Jágr raz trzeci z rzędu zdobył (3: 4 po SN Detroit), dzień przed asyst przeciwko Boston (1: 3) poprawiły bazowych 1888 kanadyjskich punktów w NHL, która uzyskała niepodległość w drugim miejscu tabelach historycznych.

konkurs był czyn czeskie kolana napastnika, legenda NHL rywalizowały w gratulacjami. „Nawet jeśli doszło do Pittsburgha, wszystko co oczarowała nas swoją siłę, swoje zdolności i umiejętności. Później, to inspirowane nam swoją pasję i zaangażowanie w hokeja. To zaszczyt dla mnie, że moje miejsce mogę zostawić tylko ty”, napisał potrzebie Mark Messier Jagr on wsuwany trzecim miejscu.

Jágrův osiągnięcie i pochwalił Jakub Voráček, Ron Francis, Martin Brodeur i innych.Również nie jest lepsza niż Jagr ma po prostu nieporównywalne Wayne Gretzky, cztery-krotny zwycięzca Stanley cupu z Edmonton zdobył punkty +2.857-cie

W sobotę Jágr i jego dziewczyna Veronika Kopřivová obchodzony Wigilię. NHL nie było na porządku dziennym jakieś mecze i do przodu Panthers wolny używany do edycji zabawny film.

„Hej rodzina hokej. Próbowałem przynajmniej ten amatorski sposób stworzyć krótki film z mojego ostatniego (szalony) trzy dni. Życzę Państwo Merry Christmas „, napisał na swojej oficjalnej Jágr profilu Facebook

WIDEO. Sprawdź trzy rudy dni Jaromíra Jágra

A w dwie minuty „migawki”, o 21 punktów (6 cele, 15 przechodzi) uchwycił sezonie?To wystarczy, trzeba będzie Jágrová harówki siłowni, euforia dziewczynę Veronica na trybunach, kiedy jej ukochany zwyciężyłem Messiera, albo strzały, jako najstarszy gracz w NHL cukierki słodko-zęby i śpiew cię na kolędy.

Po prostu zabawa ! I kolejny wielki pokaz na Jagr wciąż czeka na hokeistów na Florydzie na organizację Nashville na 6 stycznia, wieczorem będzie pomyślany jako hołd dla uczniów Kladno.Klub w holu BB & amp; T Center przygotowuje się do gwiezdnej czeski napastnik wielkiego świętowania jej przebiegu na drugie miejsce w historycznym rankingu wydajności w NHL

Ceny biletów będą więc, na przykład, zainspirowany postaciami 1888, która reprezentuje liczbę kanadyjskich punktów, które na zewnątrz. Jagr zrobił drugą najbardziej produktywne gracza i 68, które hokej gwiazda nosi koszulkę.

Być może miejsce za celami przyjdzie na 18,88 dolarów (około 488 dolarów), po bokach lodowisko za 68 dolarów (1760 dolarów). . Pierwsi fani 10.000 otrzyma pamiątkową koszulkę

WIDEO: Zobacz, jak Jagr předskočil Messier

Więcej: bet at home promocje