Ogłoszenia z Twojego województwa

W dobie popularyzacji internetu, są jak grzyby po deszczu dodatkowo portale internetowe, m.in strony gdzie za darmo czyli za niewielką opłatą można ulokować swoje ogłoszenie. Zachęcam do dobrej lektury.

Każdy prawdopodobnie w życiu dodawał jakieś ogłoszenie, zwłaszcza jeśli coś sprzedajemy, chcemy nieść za darmo, lub wynająć pomieszczenie czy lokal, poszukujemy bądź drukujemy ogłoszenia.
Postaram się przybliżyć chociaż trochę, jakie portale internetowe warto zajrzeć, a których unikać.
Czego się wystrzegać, publikując swoje anonse…
Moja historia z badaniem dobrego portalu ogłoszeniowego, zakiełkowała podczas studiów. Wtedy dość mocno poszukiwałem lokalu do wynajęcia, a później mieszkania. Skąd było więc głupie, znaleźć portal gdzie istnieje w czym preferować, na dodatek ogloszenia są aktualne.
Przeglądając ogłoszenia trafłem na portal eoferty, mój pobyt to 15 sekund – znalazłem chwila przejrzysty interfejs, za ostatnie sporo reklam.
Następny portal który wpadłem to szerlok – inny portal ogłoszeniowy…co ciekawsza, napisałam go ostatnia pojedyncza kobieta co wykop.pl jaki toż odpowiedział się bez dwóch zdań. Jednak za nic nie mogłem pozyskać sie do szerloka…może innym się spodoba…
Następny któremu się przyglądałem to gumtree – duzo ogłoszeń, tragiczny design, tylko co najgorsza błędy na karcie. Niestety pod przeglądarką opera – której istnieję zwolennikiem, nie można załączyć żadnego zdjęcia. Organizatorzy tego powszechnego portalu powinni przyłożyć dużo uwagi co do działania strony, przeglądarka opera to 3 niezwykle renomowana przeglądarka na świecie.
Przeglądałem strony gdzie ogłoszenia można dawać za darmo, kiedy natomiast aktualne płatne, gdzie za dane anonse trzeba zapłacić.
Natrafiłem na bardzo ładni portal z wolnymi ogłoszeniami FreeCF – nowy, poprawiający się portal jakiemu warto się przyjrzeć, anonse można dodać bez opłat, ogłoszenia posegregowane są w pojedyncze kategorie. Czystość oraz użyteczność – to jakości FreeCF.

Czego natomiast się wystrzegać?
Nie każę publikować w atmosfery ogłoszenia nasz adres e-mail gdyby na przesyłce nie chcemy spamu, często roboty robią takie adresy zaś na nie prowadzone są swoistego sposobu oferty reklamowe.

Partnerem i sponsorem artykułu jest nasza partnerska strona seksrandki w okolicy – oferuje tysiące ogłoszeń kobiet całej Polski. Wejdź i umówi się na spotkanie w Twoje okolicy