Po narodení dieťaťa rovnakého pohlavia sú v rozpore s materskou sen

Po narodení dieťaťa rovnakého pohlavia napriek rodičov sen o dieťa opačného pohlavia. Tam sú časy, keď rodičia (alebo jeden z nich) sen o dcéru a syna, alebo naopak. V tomto prípade rodič často nemusí akceptovať skutočný sex sa o svoje dieťa. Najčastejšie sa to deje nevedome. Extrémnym prejavom, že odmietnutie môže byť chlapec obliekanie v dámskych odevov, alebo naopak, dievčatá v pánskom a priamych strát z jeho túžba mať dieťa opačného pohlavia. Takéto správanie sa naozaj môže byť veľmi ťažké bolieť dieťaťa a spôsobiť vnútorný konflikt, odmietanie seba a svoje pohlavie a, ako následok, nízke sebavedomie, neistota, depresie, neurotické Štáty v budúcnosti. A dokonca aj vtedy, ak rodičia nemajú taký výrazný nepriateľstvo, pohlavia dieťaťa, ich pôvodné túžba sa môže podvedome ovplyvniť výber muž alebo žena modely správanie dieťaťa, najmä na výber hračky. V tejto súvislosti je veľmi dôležité, aby naozaj posúdiť, ako ste ako rodič trvať pohlavie svojho dieťaťa, nie smútiť robiť to, čo si chcel “iné” dieťa a nie snažiť “fit” správanie na ich želanie.

Odchýlky od normy. To je veľmi zriedkavé a nie je potrebné dospieť k záveru, že “anomáliu” dieťaťa pomocou hračky opačného pohlavia, je vždy dôležité posúdiť celkový obraz. Aj keď je najlepšie, ak toto hodnotenie je vykonávané špecialistami. Mali by ste konzultovať psychológa, ak dieťa je veľmi dlhá doba prejavujú záujem v iných hračiek, ak sa začne spájať sa s opačným pohlavím, alebo hovory sám mená druhého pohlavia.

Ste mali venovať pozornosť

Dôležitá otázka je, čo je strach, rodičia, ak ich dieťa sa chová v neštandardných pre ich sex? Môžeme predpokladať, že to ukazuje, strach z sexuálnej orientácie alebo jeho túžba mať sex zmien v budúcnosti. Avšak, to nie je možné, aby sudca budúcnosti orientácia dieťa iba na jednu charakteristiku — hry charakteristické pre opačné pohlavie. Navyše, táto hra nemôže byť dôvodom pre tento výber. Ale reakcie rodičov na správanie vaša dcéra alebo syn môže mať vplyv aj na stanovenie budúcich ženy, alebo mužov.

Preto, ak si všimnete, že nepríjemné, keď dieťa rukoväte hračky typické pre opačné pohlavie, ak budete snažiť čo najskôr zobrať hračku, zakázať alebo aj trestať dieťa za to, že najprv je venovať pozornosť svoj vlastný postoj k otázkam rodovej rovnosti. Je dôležité pochopiť, že to bolí, pretože vaše osobné obmedzenia môžu výrazne ovplyvniť život detí v súčasnosti i v budúcnosti. Na ich identifikáciu a pomáhajú vyrovnať sa s nimi môže psychológ pre osobné poradenstvo.
Čo by mali rodičia robiť

Ak chcete začať s, čo je dôležité, čo robia rodičia v tejto situácii je zakázať hrať určitých hračiek, reagujú príliš emocionálne, kritizovať, a najmä trestať takéto vyjadrenie záujmu. Účinok týchto reakcií môže byť úplne opačný požadovaný efekt, a v najlepšom prípade záujmu hračky opačného pohlavia môže byť stanovená na princípe “zakázané ovocie je sladké”.

Najlepšie je ukázať dieťaťu mužské a ženské správanie príklad. Samozrejme, môžete zdôrazňujú ženské vlastnosti, jeho dcéra: napríklad, jej šaty na šaty a luky, kúpiť veľa bábiky a ukázať rozprávky o princeznej. Ale všetky tieto techniky sú pravdepodobne nebude fungovať, ak matka je považovaná za nadmerné použitie kozmetiky, starať sa o seba a na sebe len nohavice. To isté sa dá povedať aj o mužov je správanie: chlapci potrebujú vidieť vzor mužnosti, najlepšie vo vlastnom otcovi. S týmto sprievodcom, chlapec vyberie “mužské” hračky, a to aj v prípade záujmu v bábiky budú jedného dňa dôjde, bude rýchlosť sám.

Ak stále vidíte, že hra sa vaše dieťa naozaj má charakteristické rysy vzorce správania opačného pohlavia, a to nie len zo zvedavosti alebo z imitácie, je potrebné vysporiadať sa s jedným z vyššie uvedených dôvodov. Možno, že vaša príliš energický dievča nedostatok nehy a lásky, a melanchólia, potrebuje podporu a pochopenie, veriť v seba. V každom prípade, vašu citlivosť na stav dieťaťa a bezpodmienečnej lásky, ktorá mu pomôže vyrovnať sa s problémami.
Tiež odporúčame: Banaby.sk – ariadenia pre detskú izbu