Som stále zvedavá, ako sa rodičia chodiť s deťmi

Som stále zvedavá, ako sa rodičia chodiť s deťmi. Vzdelávacie hry pre getallposts zdôvodniť skutočnosť, že porovnávať, pretože mňa a môjho manžela, keď deti boli málo, snaží sa len ísť s nimi na čerstvý vzduch a aby naše prechádzky zaujímavá zábava. A vidieť dospelí chodia okolo, ktorí sú šťastní, zábava, zábavné, atď. by správať s deťmi – pohľad, žiaľ, nie je časté. Koľko krát som svedkom toho, že deti boli na obtiaž mama alebo otec počas chôdze! Je to smutné vidieť, keď rodičia chodiť so svojimi deťmi, nie berúc do úvahy, že budú chodiť s deťmi.

S pomahivaya cigaretu, s bezodnej jar-fľašu piva, osemsmerovky puzzle, s neustálej diskusie na mobilný telefón alebo s ostatnými — rozprávanie roztomilý dospelých, státí alebo sedení v blízkosti svojich detí. A deti beží okolo Ihriska, alebo na mieste, kde rodičia prišli, ponechaný na seba.

Keď sa nudí, ktoré bežia na mama alebo otec, a požiadať (detské izby pre dievčatá), aby hrať sa s nimi… odpovede, myslím si, že známe.

Viem, vieme, že dospelí chodiť s deťmi, pretože deti, niet pochýb o tom, potrebujú čerstvý vzduch. Ale dieťa rastie, on Zreje, a vyvíja jeden čerstvý vzduch už nie je dosť. A nielen nezávislé poznaní sveta, komunikáciu s inými deťmi. Dieťa prechádzky s jeho rodičmi, nechce (a nemalo by) počujú večné: “Dobre, ísť hrať do piesku”, “Ísť hrať s vaše dievča (chlapec)”, “go-go, hojdať vo vašom jumperoo, len nechcem pád!”, “Poď, dovoľte mi hovoriť…”. Potrebujete viac hier s deťmi, rozprávanie, zdieľanie a plného spoločenstva. Odporúčam prečítať sériu článkov na ženské web (detské obliečky) “Solárne rukách”, “aký nádherný svet! Vzdelávacie hry na jeden rok”.

Som často v rozpakoch, prečo práve tieto “go-go” rodičia sa domnievajú, že prechádzky s dieťaťom zaväzuje ich k starostlivosti o neho. To znamená, že sa zamiloval, nie letel, nie je špinavé, nie je zlomená, nie je zmrzačený. A to, že sme unavení, nemáme čas, bolesti hlavy, ruky, nohy, atď., že sa stará a starosti sú prekonané. Ale skutočnosť, že nie je pochopenie významu komunikácii s dieťaťom, aj keď je to a chodiť. Výhovorky ako: “Domov talk (čítať, hrať sa, urobiť niečo), a počas chôdze, dýchať čerstvý vzduch (Áno! najmä ak otec alebo mama stála na pivo stojan alebo vedľa rušnej dopravy interchange) a dostať z cesty”. Dieťa, samozrejme, nejaký čas budú radi hrať sám so sebou a s ostatnými deťmi, ale že na nejaký čas. A potom? Potom sa chce hrať s každým, kto prišiel. Pretože si myslí, cíti, vie, čo pre nás môže byť zaujímavé. Malo by byť! Koniec koncov, sme mama a otec, babička a dedko, starší brat a sestra, sme dospelí, ktorí milujú svoje deti, a preto musí pochopiť, že prostredníctvom hry my a oni sa učia života, skúsenosti sveta, rozvíjať sa.

Ako chcem prístup, “go-go” rodičia a povedať im: “chápete, že ste dieťa je HLAVNÉ, že nie ste len biologický rodič s množstvom povinností a veľa zodpovednosť za dieťa a láskaví, milujúci otec-a-mama-učiteľka.